Os 7804 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt278 + 2xBdt279 + Bt283 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 7.40 | 1v | |||
Beroun | 6.07 | 2 | |||
Králův Dvůr | 6.10 | 6.11 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 6.13 | 6.13 | |||
Zdice | 6.17 | 6.23 | 6 | ||
Stašov | 6.27 | 6.28 | |||
Praskolesy | 6.32 | 6.33 | |||
Hořovice | 6.37 | 6.38 | 4 | ||
Cerhovice | 6.43 | 6.43 | |||
Zbiroh | 6.47 | 6.48 | 2 | ||
Kařízek | 6.51 | 6.52 | 1/1 | ||
Mýto | 6.54 | 6.55 | |||
Holoubkov | 6.58 | 7.00 | 3 | ||
Svojkovice | 7.06 | 7.06 | |||
Rokycany | 7.13 | 7.15 | 3 | ||
Klabava | 7.18 | 7.19 | |||
Ejpovice | 7.21 | 7.21 | |||
Dýšina-Horomyslice | 7.24 | 7.24 | |||
Chrást u Plzně | 7.27 | 7.28 | 1/4 | ||
Plzeň-Doubravka | 7.34 | 7.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci