Os 7723 | |
Řazení vlaku: 812 + Btax781 + Bfbdtax792 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 6.14 | 4 | |||
Beroun | 5.22 | 1 | |||
Beroun-Závodí | 5.24 | 5.25 | 2 | ||
Hýskov | 5.29 | 5.30 | 2 | ||
Nižbor | 5.34 | 5.34 | 2 | ||
Žloukovice | 5.38 | 5.38 | |||
Račice nad Berounkou | 5.41 | 5.41 | |||
Zbečno | 5.44 | 5.45 | 3 | ||
Újezd nad Zbečnem | 5.48 | 5.48 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 5.54 | 5.54 | 2 | ||
Křivoklát | 5.57 | 5.57 | |||
Městečko u Křivoklátu | 6.00 | 6.00 | |||
Pustověty | 6.04 | 6.04 | |||
Lašovice | 6.06 | 6.07 | 2 | ||
Chlum u Rakovníka | 6.09 | 6.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci