Os 7647 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 16.51 | 1v | |||
Podbořany | 14.51 | 2 | |||
Vroutek | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Kryry | 15.05 | 15.06 | 2 | ||
Petrohrad | 15.12 | 15.16 | 2 | ||
Stebno | 15.20 | 15.21 | |||
Blatno u Jesenice | 15.26 | 15.27 | 3 | ||
Pastuchovice | 15.31 | 15.32 | |||
Žihle | 15.38 | 15.41 | 2 | ||
Potvorov | 15.45 | 15.46 | |||
Mladotice | 15.52 | 15.53 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 15.55 | 15.56 | |||
Horní Hradiště | 16.00 | 16.00 | |||
Plasy | 16.03 | 16.04 | 2 | ||
Kaznějov | 16.11 | 16.12 | 3 | ||
Obora u Kaznějova | 16.17 | 16.18 | |||
Horní Bříza | 16.22 | 16.25 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 16.28 | 16.29 | |||
Třemošná u Plzně | 16.34 | 16.35 | 3 | ||
Plzeň-Orlík | 16.37 | 16.38 | |||
Plzeň-Bolevec | 16.41 | 16.41 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 16.45 | 16.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci