Os 7635 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.52 | 1v | |||
Podbořany | 4.47 | 2 | |||
Vroutek | 4.55 | 4.56 | 2 | ||
Kryry | 5.01 | 5.05 | 2 | ||
Petrohrad | 5.10 | 5.11 | 2 | ||
Stebno | 5.14 | 5.15 | |||
Blatno u Jesenice | 5.20 | 5.25 | 3 | ||
Pastuchovice | 5.30 | 5.30 | |||
Žihle | 5.36 | 5.37 | 2 | ||
Potvorov | 5.42 | 5.42 | |||
Mladotice | 5.48 | 5.52 | 3 | ||
Mladotice zastávka | 5.54 | 5.55 | |||
Horní Hradiště | 5.59 | 5.59 | |||
Plasy | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Kaznějov | 6.10 | 6.11 | 2 | ||
Obora u Kaznějova | 6.16 | 6.17 | |||
Horní Bříza | 6.21 | 6.25 | 1 | ||
Horní Bříza zastávka | 6.28 | 6.29 | |||
Třemošná u Plzně | 6.34 | 6.36 | 2 | ||
Plzeň-Orlík | 6.38 | 6.39 | |||
Plzeň-Bolevec | 6.42 | 6.42 | |||
Plzeň-Bílá Hora | 6.46 | 6.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci