R 756 | |
Řazení vlaku: 363 + 4xB249 + BDbmsee451 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 13.47 | 1 | |||
Praha hlavní nádraží | 10.04 | 3 | |||
Praha-Smíchov | 10.11 | 10.12 | 3 | ||
Beroun | 10.40 | 10.41 | 2 | ||
Zdice | 10.48 | 10.49 | 6 | ||
Hořovice | 11.00 | 11.01 | 4 | ||
Rokycany | 11.27 | 11.31 | 3 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.50 | 12.06 | 1v | ||
Stříbro | 12.30 | 12.31 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 13.03 | 13.05 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 13.19 | 13.21 | 2/3 | ||
Lázně Kynžvart | 13.28 | 13.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci