Os 7552 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 21.26 | 2/3 | |||
Klatovy | 20.22 | 3 | |||
Bezděkov u Klatov | 20.26 | 20.27 | |||
Janovice nad Úhlavou | 20.31 | 20.32 | 2 | ||
Petrovice nad Úhlavou | 20.36 | 20.36 | |||
Nýrsko | 20.40 | 20.41 | 2 | ||
Dešenice | 20.46 | 20.46 | |||
Zelená Lhota | 20.53 | 20.54 | 2 | ||
Hamry-Hojsova Stráž | 21.03 | 21.04 | 2 | ||
Hojsova Stráž-Brčálník | 21.09 | 21.09 | |||
Špičák | 21.15 | 21.16 | 2 | ||
Železná Ruda město | 21.20 | 21.20 | 1 | ||
Železná Ruda centrum | 21.22 | 21.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci