Os 7445 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 21.33 | 2z | |||
Nýřany | 21.12 | 2 | |||
Tlučná | 21.15 | 21.15 | |||
Vejprnice | 21.19 | 21.21 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 21.27 | 21.27 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 21.29 | 21.30 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci