Os 7429 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 23.37 | 1z | |||
Domažlice | 22.31 | 4 | |||
Milavče | 22.38 | 22.38 | |||
Blížejov | 22.42 | 22.43 | 3 | ||
Osvračín | 22.47 | 22.47 | |||
Staňkov | 22.51 | 22.52 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 22.56 | 22.56 | |||
Holýšov | 22.58 | 22.59 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 23.03 | 23.03 | |||
Stod | 23.06 | 23.07 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 23.11 | 23.11 | |||
Zbůch | 23.14 | 23.14 | |||
Nýřany | 23.19 | 23.19 | 2 | ||
Tlučná | 23.23 | 23.23 | |||
Vejprnice | 23.27 | 23.27 | 4 | ||
Plzeň-Skvrňany | 23.32 | 23.32 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 23.34 | 23.34 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci