Os 7411 | |
Řazení vlaku: 842 + Btn752 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 10.54 | 1z | |||
Domažlice | 9.34 | 5 | |||
Milavče | 9.41 | 9.41 | |||
Blížejov | 9.45 | 9.46 | 3 | ||
Osvračín | 9.50 | 9.51 | |||
Staňkov | 9.55 | 9.56 | 2 | ||
Dolní Kamenice | 10.00 | 10.01 | |||
Holýšov | 10.03 | 10.04 | 3 | ||
Hradec u Stoda | 10.09 | 10.10 | |||
Stod | 10.13 | 10.14 | 3 | ||
Chotěšov u Stoda | 10.18 | 10.18 | |||
Zbůch | 10.22 | 10.23 | |||
Nýřany | 10.27 | 10.33 | 3 | ||
Tlučná | 10.37 | 10.37 | |||
Vejprnice | 10.41 | 10.42 | 3 | ||
Plzeň-Skvrňany | 10.47 | 10.48 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 10.50 | 10.51 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci