R 719 | |
Řazení vlaku: 163 + AB349 + BDs449 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.42 | 5 | |||
Ústí nad Labem západ | 12.47 | 5 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 12.51 | 12.52 | 3 | ||
Litoměřice město | 13.10 | 13.12 | |||
Štětí | 13.28 | 13.29 | 4 | ||
Mělník | 13.38 | 13.39 | 2 | ||
Všetaty | 13.46 | 13.47 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 13.56 | 13.56 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 14.05 | 14.06 | 2 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 14.16 | 14.19 | 1 | ||
Poděbrady | 14.24 | 14.27 | 1/2 | ||
Velký Osek | 14.33 | 14.34 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci