Os 7022 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 21.17 | 3 | |||
Klášterec nad Ohří | 18.57 | 2 | |||
Kotvina | 19.01 | 19.01 | |||
Perštejn | 19.05 | 19.06 | 1 | ||
Boč | 19.09 | 19.09 | |||
Stráž nad Ohří | 19.13 | 19.13 | 1/2 | ||
Vojkovice nad Ohří | 19.19 | 19.19 | 4 | ||
Ostrov nad Ohří | 19.25 | 19.26 | 3 | ||
Hájek | 19.33 | 19.33 | 2 | ||
Dalovice | 19.38 | 19.39 | 4 | ||
Karlovy Vary | 19.42 | 20.00 | 2/2 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 20.05 | 20.05 | 2 | ||
Chodov | 20.12 | 20.13 | 4 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 20.17 | 20.18 | 1 | ||
Královské Poříčí | 20.23 | 20.24 | |||
Sokolov | 20.27 | 20.42 | 2 | ||
Citice | 20.46 | 20.46 | 1 | ||
Hlavno | 20.48 | 20.49 | |||
Dasnice | 20.53 | 20.54 | 4 | ||
Kynšperk nad Ohří | 20.59 | 21.00 | 4 | ||
Nebanice | 21.03 | 21.04 | |||
Tršnice | 21.10 | 21.11 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci