Os 7015 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Klášterec nad Ohří | 15.04 | 3 | |||
Cheb | 13.17 | 3 | |||
Tršnice | 13.23 | 13.23 | 2 | ||
Nebanice | 13.28 | 13.29 | |||
Kynšperk nad Ohří | 13.32 | 13.32 | 3 | ||
Dasnice | 13.38 | 13.39 | 5 | ||
Hlavno | 13.44 | 13.45 | |||
Citice | 13.46 | 13.47 | 2 | ||
Sokolov | 13.51 | 13.52 | 2 | ||
Královské Poříčí | 13.55 | 13.56 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 14.01 | 14.02 | 2 | ||
Chodov | 14.06 | 14.07 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 14.13 | 14.14 | 1 | ||
Karlovy Vary | 14.19 | 14.21 | 1/1 | ||
Dalovice | 14.24 | 14.24 | 5 | ||
Hájek | 14.29 | 14.30 | 1 | ||
Ostrov nad Ohří | 14.36 | 14.37 | 4 | ||
Vojkovice nad Ohří | 14.42 | 14.43 | 3 | ||
Stráž nad Ohří | 14.48 | 14.49 | 1/2 | ||
Boč | 14.51 | 14.52 | |||
Perštejn | 14.55 | 14.56 | 2 | ||
Kotvina | 14.59 | 15.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci