Os 6952 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 21.38 | 3 | |||
Teplice v Čechách | 21.11 | 1/1 | |||
Řetenice | 21.14 | 21.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 21.18 | 21.18 | |||
Háj u Duchcova | 21.23 | 21.23 | |||
Osek | 21.26 | 21.26 | |||
Lom u Mostu | 21.31 | 21.31 | |||
Louka u Litvínova | 21.34 | 21.35 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci