Os 6947 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Teplice v Čechách | 16.42 | 1/1 | |||
Litvínov | 16.14 | 3 | |||
Louka u Litvínova | 16.17 | 16.18 | 4 | ||
Lom u Mostu | 16.21 | 16.21 | |||
Osek | 16.27 | 16.27 | |||
Háj u Duchcova | 16.30 | 16.30 | |||
Oldřichov u Duchcova | 16.35 | 16.35 | |||
Řetenice | 16.38 | 16.39 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci