Os 6942 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litvínov | 15.40 | 3 | |||
Teplice v Čechách | 15.11 | 1/1 | |||
Řetenice | 15.14 | 15.15 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 15.18 | 15.18 | |||
Háj u Duchcova | 15.23 | 15.23 | |||
Osek | 15.26 | 15.28 | 3 | ||
Lom u Mostu | 15.33 | 15.33 | |||
Louka u Litvínova | 15.36 | 15.37 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci