Os 6828/9 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.55 | 1 | |||
Most | 19.50 | 2 | |||
Děčín hlavní nádraží | 18.28 | 3 | |||
Vilsnice | 18.31 | 18.31 | |||
Choratice | 18.34 | 18.34 | |||
Dobkovice | 18.36 | 18.36 | |||
Povrly-Roztoky | 18.39 | 18.40 | |||
Povrly | 18.42 | 18.43 | 1/2 | ||
Neštědice | 18.44 | 18.45 | |||
Mojžíř | 18.46 | 18.47 | |||
Neštěmice | 18.49 | 18.49 | |||
Ústí nad Labem sever | 18.51 | 18.52 | 1 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 18.57 | 1 | |||
Ústí nad Labem západ | 18.59 | 19.00 | 2 | ||
Bohosudov | 19.09 | 19.10 | 2 | ||
Proboštov | 19.12 | 19.13 | |||
Teplice v Čechách | 19.16 | 19.17 | 2 | ||
Řetenice | 19.19 | 19.20 | 4 | ||
Oldřichov u Duchcova | 19.22 | 19.23 | 2 | ||
Duchcov | 19.26 | 19.27 | |||
Želénky | 19.29 | 19.30 | |||
Chotějovice | 19.32 | 19.33 | |||
Bílina | 19.36 | 19.37 | 2 | ||
Bílina kyselka | 19.39 | 19.40 | |||
Želenice nad Bílinou | 19.43 | 19.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci