Os 6754/5 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 13.57 | 1 | |||
Louny | 13.14 | 2 | |||
Domoušice | 12.43 | 3 | |||
Solopysky | 12.49 | 12.49 | |||
Konětopy | 12.53 | 12.53 | |||
Hřivice | 12.57 | 12.57 | 3 | ||
Touchovice u Loun | 13.00 | 13.00 | |||
Opočno u Loun | 13.02 | 13.02 | |||
Jimlín | 13.05 | 13.05 | |||
Louny město | 13.10 | 13.10 | |||
Louny střed | 13.12 | 13.12 | |||
Louny | 13.27 | 2 | |||
Dobroměřice | 13.30 | 13.30 | |||
Lenešice | 13.32 | 13.32 | 3 | ||
Břvany | 13.38 | 13.39 | 2 | ||
Bečov u Mostu | 13.44 | 13.45 | 2 | ||
Obrnice | 13.52 | 13.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci