Os 6660/1 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nový Bor | 7.51 | 2 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 7.26 | 1/3 | |||
Děčín hlavní nádraží | 6.33 | 3 | |||
Děčín východ | 6.37 | 6.42 | 2 hor. | ||
Březiny u Děčína | 6.45 | 6.45 | |||
Malá Veleň | 6.50 | 6.50 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 6.54 | 6.55 | 4 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 7.00 | 7.00 | 2 | ||
Starý Šachov | 7.06 | 7.06 | |||
Žandov | 7.08 | 7.09 | |||
Horní Police | 7.11 | 7.11 | 2 | ||
Stružnice | 7.16 | 7.16 | 3 | ||
Česká Lípa-Holý vrch | 7.23 | 7.23 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 7.36 | 1/3 | |||
Česká Lípa střelnice | 7.39 | 7.39 | |||
Skalice u České Lípy | 7.45 | 7.46 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci