Os 6516 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Osek město | 16.50 | 3 | |||
Žatec západ | 15.30 | 3 | |||
Žatec | 15.33 | 15.34 | 3 | ||
Tvršice | 15.38 | 15.38 | |||
Dolejší Hůrky | 15.41 | 15.41 | |||
Lišany u Žatce | 15.44 | 15.44 | 2 | ||
Postoloprty | 15.50 | 15.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | 15.55 | 15.55 | |||
Počerady | 15.59 | 16.00 | 3 | ||
Volevčice | 16.02 | 16.02 | |||
Obrnice | 16.12 | 16.13 | 2 | ||
Most | 16.18 | 16.22 | 2 | ||
Most-Kopisty | 16.30 | 16.30 | |||
Most-Minerva | 16.33 | 16.33 | |||
Litvínov město | 16.39 | 16.39 | |||
Louka u Litvínova | 16.41 | 16.43 | 5 | ||
Lom u Mostu zastávka | 16.45 | 16.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci