Os 6514 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 15.18 | 1 | |||
Žatec západ | 14.30 | 3 | |||
Žatec | 14.33 | 14.34 | 3 | ||
Tvršice | 14.38 | 14.38 | |||
Dolejší Hůrky | 14.41 | 14.41 | |||
Lišany u Žatce | 14.44 | 14.44 | 2 | ||
Postoloprty | 14.50 | 14.51 | 2 | ||
Výškov v Čechách | 14.55 | 14.55 | |||
Počerady | 14.59 | 15.00 | 3 | ||
Volevčice | 15.02 | 15.02 | |||
Obrnice | 15.12 | 15.13 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci