Os 6474 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.55 | 3 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 19.13 | 1 | |||
Svádov | 19.18 | 19.18 | |||
Valtířov | 19.20 | 19.20 | |||
Velké Březno | 19.23 | 19.23 | 3 | ||
Malé Březno nad Labem | 19.26 | 19.26 | |||
Těchlovice | 19.30 | 19.30 | |||
Boletice nad Labem | 19.35 | 19.35 | 2 | ||
Křešice u Děčína | 19.39 | 19.39 | |||
Děčín-Staré Město | 19.41 | 19.41 | |||
Děčín východ | 19.46 | 19.51 | 1 hor. |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci