Os 6420 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdt279 + Bt283 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 19.52 | 4 | |||
Lysá nad Labem | 18.18 | 1/1 | |||
Lysá nad Labem-Dvorce | 18.21 | 18.21 | |||
Otradovice | 18.24 | 18.25 | |||
Stará Boleslav | 18.28 | 18.28 | 3 | ||
Dřísy | 18.32 | 18.33 | 2 | ||
Ovčáry | 18.35 | 18.35 | |||
Všetaty | 18.40 | 18.42 | 2/1 | ||
Malý Újezd | 18.47 | 18.47 | |||
Mělník | 18.50 | 18.51 | 3 | ||
Mělník-Mlazice | 18.54 | 18.54 | |||
Liběchov | 18.58 | 18.59 | 3 | ||
Štětí | 19.04 | 19.04 | 5 | ||
Hoštka | 19.10 | 19.10 | 4 | ||
Polepy | 19.15 | 19.16 | 4 | ||
Křešice u Litoměřic | 19.19 | 19.20 | |||
Litoměřice město | 19.24 | 19.26 | |||
Velké Žernoseky | 19.30 | 19.30 | 3 | ||
Libochovany | 19.35 | 19.35 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 19.47 | 19.48 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci