R 638 | |
Řazení vlaku: 363 + A149 + BDbmrsee447 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.40 | 6 | |||
České Budějovice | 8.04 | 3 | |||
Veselí nad Lužnicí | 8.36 | 8.37 | 3 | ||
Soběslav | 8.43 | 8.44 | 3 | ||
Tábor | 9.01 | 9.04 | 3/3 | ||
Olbramovice | 9.42 | 9.44 | 3 | ||
Benešov u Prahy | 9.57 | 9.58 | 2 | ||
Praha-Vršovice | 10.35 | 10.36 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci