Os 6346 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jindřichovice pod Smrkem | 17.09 | 3 | |||
Liberec | 15.54 | 1 | |||
Mníšek u Liberce | 16.06 | 16.09 | 3 | ||
Raspenava | 16.21 | 16.22 | 2 | ||
Frýdlant v Čechách | 16.28 | 16.30 | |||
Frýdlant v Čechách předměstí | 16.33 | 16.34 | 2 | ||
Krásný Les bažantnice | 16.38 | 16.38 | |||
Krásný Les | 16.41 | 16.41 | |||
Řasnice | 16.44 | 16.45 | 2 | ||
Řasnice zastávka | 16.47 | 16.47 | |||
Hajniště | 16.51 | 16.51 | |||
Nové Město pod Smrkem | 16.55 | 16.56 | 2 | ||
Horní Řasnice | 17.02 | 17.02 | |||
Jindřichovice pod Smrkem-Skanzen | 17.06 | 17.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci