Os 6337 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 22.42 | 1 | |||
Černousy | 21.52 | ||||
Filipovka | 21.54 | 21.54 | |||
Višňová | 21.57 | 21.58 | 2 | ||
Minkovice | 22.01 | 22.01 | |||
Frýdlant v Čechách | 22.08 | 22.10 | 3 | ||
Raspenava | 22.16 | 22.17 | 2 | ||
Oldřichov v Hájích | 22.24 | 22.24 | |||
Mníšek u Liberce | 22.28 | 22.28 | 3 | ||
Krásná Studánka | 22.33 | 22.33 | |||
Stráž nad Nisou | 22.37 | 22.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci