..: Trasa vlaku R 625 Vsacan - JŘ 2010 :..
R 625 „Vsacan“
Řazení vlaku: 150.2 + A150 + BDs450 + 4xB256  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vsetín  9.28  vlevo/2
  Hradec Králové hlavní nádraží   5.40 2
  Pardubice-Rosice nad Labem  5.56 5.57 3
  Pardubice hlavní nádraží  6.00 6.02 4
  Choceň  6.19 6.20 1
  Ústí nad Orlicí  6.34 6.35 pražské/3
  Česká Třebová  6.46 6.48 2
  Zábřeh na Moravě  7.11 7.16 3
  Mohelnice  7.24 7.25 3
  Červenka  7.33 7.34 1/4
  Olomouc hlavní nádraží  7.48 8.05 
  Lipník nad Bečvou  8.27 8.28 2
  Hranice na Moravě  8.39 8.47 2/1
  Valašské Meziříčí  9.10 9.12 3



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster