Os 6238 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hrádek nad Nisou | 23.09 | 1/1 | |||
Liberec | 22.46 | 5 | |||
Machnín | 22.51 | 22.51 | |||
Machnín hrad | 22.53 | 22.53 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 22.55 | 22.55 | |||
Chrastava | 22.58 | 22.59 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 23.02 | 23.02 | |||
Chotyně | 23.06 | 23.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci