Os 6235 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 17.03 | 5 | |||
Hrádek nad Nisou | 16.33 | 1/2 | |||
Chotyně | 16.36 | 16.36 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 16.41 | 16.41 | |||
Chrastava | 16.45 | 16.48 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 16.51 | 16.51 | |||
Machnín | 16.55 | 16.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci