Os 6217 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 19.57 | 1 | |||
Varnsdorf | 18.55 | 2 | |||
Zittau | 19.14 | 19.15 | 1a | ||
Hrádek nad Nisou | 19.26 | 19.28 | 1/1 | ||
Chotyně | 19.31 | 19.31 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 19.36 | 19.36 | |||
Chrastava | 19.40 | 19.42 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 19.45 | 19.45 | |||
Machnín | 19.49 | 19.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci