Os 6208 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Varnsdorf | 11.26 | 2 | |||
Liberec | 10.27 | 5 | |||
Chrastava-Andělská Hora | 10.35 | 10.35 | |||
Chrastava | 10.38 | 10.39 | 2 | ||
Bílý Kostel nad Nisou | 10.42 | 10.42 | |||
Chotyně | 10.47 | 10.47 | |||
Hrádek nad Nisou | 10.51 | 10.52 | 1/1 | ||
Zittau | 11.03 | 11.06 | 2b |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci