Os 6203 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 7.25 | 5 | |||
Varnsdorf | 6.16 | 2 | |||
Zittau | 6.35 | 6.36 | 1a | ||
Hrádek nad Nisou | 6.47 | 6.56 | 1/1 | ||
Chotyně | 6.59 | 6.59 | |||
Bílý Kostel nad Nisou | 7.04 | 7.04 | |||
Chrastava | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Chrastava-Andělská Hora | 7.12 | 7.12 | |||
Machnín hrad | 7.15 | 7.15 | |||
Machnín | 7.17 | 7.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci