Os 6006 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 11.23 | 1/2 | |||
Bakov nad Jizerou | 10.12 | 1 | |||
Malá Bělá | 10.15 | 10.15 | |||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 10.20 | 10.20 | |||
Bělá pod Bezdězem | 10.24 | 10.25 | 3 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 10.30 | 10.30 | |||
Bezděz | 10.36 | 10.37 | 2 | ||
Okna | 10.42 | 10.47 | 2 | ||
Doksy | 10.52 | 11.02 | 1 | ||
Staré Splavy | 11.05 | 11.06 | |||
Jestřebí | 11.10 | 11.10 | 2 | ||
Srní u České Lípy | 11.15 | 11.15 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci