Os 6003 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bakov nad Jizerou | 7.46 | 3 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 6.51 | 1/1 | |||
Srní u České Lípy | 6.58 | 6.58 | 3 | ||
Jestřebí | 7.02 | 7.02 | 2 | ||
Staré Splavy | 7.07 | 7.07 | |||
Doksy | 7.10 | 7.11 | 2 | ||
Okna | 7.17 | 7.18 | 2 | ||
Bezděz | 7.24 | 7.25 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem město | 7.30 | 7.30 | |||
Bělá pod Bezdězem | 7.34 | 7.34 | 2 | ||
Bělá pod Bezdězem zastávka | 7.38 | 7.38 | |||
Malá Bělá | 7.43 | 7.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci