..: Trasa vlaku Os 5940 - JŘ 2010 :..
Os 5940
Řazení vlaku: 363 + BDs450 + Bmto292  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Kolín  5.30  4
  Světlá nad Sázavou   4.27 5
  Světlá nad Sázavou-Josefodol  4.30 4.31 
  Sázavka  4.36 4.36 
  Leština u Světlé  4.40 4.41 4
  Nová Ves u Leštiny  4.44 4.44 
  Vlkaneč  4.47 4.48 4
  Golčův Jeníkov město  4.54 4.55 
  Golčův Jeníkov  4.58 4.58 4
  Horky u Čáslavi  5.02 5.03 
  Čáslav  5.08 5.09 4
  Třebešice  5.13 5.14 
  Církvice  5.15 5.16 
  Kutná Hora hlavní nádraží  5.19 5.20 2/2
  Hlízov  5.22 5.23 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster