Os 5812 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nymburk hlavní nádraží | 13.53 | 3 | |||
Jičín | 12.37 | 1 | |||
Staré Místo u Jičína | 12.41 | 12.41 | |||
Nemyčeves | 12.44 | 12.44 | |||
Jičíněves | 12.48 | 12.48 | |||
Žitětín | 12.51 | 12.51 | |||
Bartoušov zastávka | 12.53 | 12.53 | |||
Pševes | 12.56 | 12.56 | |||
Kopidlno | 13.00 | 13.01 | 4 | ||
Mlýnec | 13.05 | 13.05 | |||
Rožďalovice | 13.10 | 13.11 | 2 | ||
Ledečky | 13.13 | 13.13 | |||
Křinec | 13.19 | 13.34 | 2 | ||
Oskořínek | 13.40 | 13.40 | |||
Jíkev | 13.44 | 13.44 | |||
Veleliby | 13.48 | 13.49 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci