Os 5751 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Smidary | 7.26 | 3 | |||
Městec Králové | 6.45 | 3 | |||
Běrunice | 6.50 | 6.50 | |||
Slibovice | 6.53 | 6.53 | |||
Lovčice obec | 6.56 | 6.56 | |||
Chlumec nad Cidlinou | 7.04 | 7.05 | |||
Nový Bydžov | 7.14 | 7.19 | |||
Skřivany | 7.22 | 7.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci