Os 5630 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 14.59 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 13.55 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 13.58 | 14.00 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.17 | 14.38 | 2 | ||
Předměřice nad Labem | 14.42 | 14.43 | |||
Lochenice | 14.45 | 14.46 | |||
Smiřice | 14.49 | 14.50 | 2 | ||
Černožice | 14.52 | 14.53 | |||
Semonice | 14.55 | 14.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci