Os 5622 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 810 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 7.18 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.25 | 2 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 6.28 | 6.30 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 6.32 | 6.33 | |||
Stéblová | 6.37 | 6.38 | 2 | ||
Čeperka | 6.41 | 6.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 6.45 | 6.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 6.55 | 6.57 | 3 | ||
Předměřice nad Labem | 7.01 | 7.02 | |||
Lochenice | 7.04 | 7.05 | |||
Smiřice | 7.08 | 7.09 | 2 | ||
Černožice | 7.11 | 7.12 | |||
Semonice | 7.14 | 7.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci