Os 5616/7 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.57 | 2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 20.32 | 2 | |||
Týniště nad Orlicí | 19.33 | 1 | |||
Petrovice nad Orlicí | 19.36 | 19.37 | |||
Třebechovice pod Orebem | 19.41 | 19.42 | 3 | ||
Blešno | 19.45 | 19.45 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 19.52 | 19.53 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 19.57 | 20.05 | 2 | ||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 20.10 | 20.13 | 2 | ||
Čeperka | 20.17 | 20.18 | |||
Stéblová | 20.21 | 20.22 | 1 | ||
Pardubice-Semtín | 20.26 | 20.26 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 20.28 | 20.29 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci