Os 5606/7 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 12.27 | 1 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.55 | 2 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 11.25 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 11.28 | 11.30 | 2 | ||
Pardubice-Semtín | 11.32 | 11.33 | |||
Stéblová | 11.37 | 11.38 | 1 | ||
Čeperka | 11.41 | 11.41 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 11.45 | 11.49 | 2 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 11.55 | 12.03 | 2 | ||
Hradec Králové zastávka | 12.06 | 12.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 12.09 | 12.10 | 2 | ||
Blešno | 12.14 | 12.15 | |||
Třebechovice pod Orebem | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 12.23 | 12.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci