Os 5602/3 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.55 | 1 | |||
Choceň | 9.08 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 7.27 | 3 | |||
Pardubice-Rosice nad Labem | 7.30 | 7.33 | 3 | ||
Pardubice-Semtín | 7.35 | 7.36 | |||
Stéblová | 7.40 | 7.40 | 1 | ||
Čeperka | 7.43 | 7.44 | |||
Opatovice nad Labem-Pohřebačka | 7.47 | 7.49 | 3 | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 7.55 | 8.03 | 1 | ||
Hradec Králové zastávka | 8.06 | 8.07 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 8.09 | 8.09 | 2 | ||
Blešno | 8.14 | 8.14 | |||
Třebechovice pod Orebem | 8.17 | 8.19 | 3 | ||
Petrovice nad Orlicí | 8.23 | 8.23 | |||
Týniště nad Orlicí | 8.27 | 8.39 | 1 | ||
Žďár nad Orlicí | 8.43 | 8.44 | |||
Borohrádek | 8.47 | 8.50 | |||
Čermná nad Orlicí | 8.55 | 8.56 | 2 | ||
Plchůvky | 8.59 | 8.59 | |||
Újezd u Chocně | 9.01 | 9.02 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci