Os 5504 | |
Řazení vlaku: 714 + Btax780 + BDtax782 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 10.25 | 2/2 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.04 | 3 | |||
Všestary | 8.10 | 8.12 | 3 | ||
Dlouhé Dvory | 8.16 | 8.16 | |||
Dohalice | 8.21 | 8.21 | |||
Sadová | 8.24 | 8.24 | |||
Hněvčeves | 8.27 | 8.28 | 2 | ||
Cerekvice nad Bystřicí | 8.31 | 8.31 | |||
Třebovětice | 8.33 | 8.33 | |||
Jeřice | 8.36 | 8.36 | |||
Hořice v Podkrkonoší | 8.41 | 8.42 | 4 | ||
Dobrá Voda u Hořic | 8.46 | 8.46 | |||
Ostroměř | 8.54 | 9.02 | 2 | ||
Sobčice | 9.05 | 9.05 | |||
Vojice | 9.08 | 9.08 | |||
Kovač | 9.11 | 9.11 | |||
Butoves | 9.15 | 9.15 | 3 | ||
Vitiněves | 9.19 | 9.19 | |||
Jičín | 9.25 | 9.32 | 2 | ||
Jičín zastávka | 9.36 | 9.36 | |||
Železnice | 9.39 | 9.39 | |||
Jinolice | 9.43 | 9.43 | |||
Libuň | 9.47 | 9.48 | 4 | ||
Libuň zastávka | 9.51 | 9.51 | |||
Jivany | 9.54 | 9.54 | |||
Semínova Lhota | 9.56 | 9.56 | |||
Rovensko pod Troskami | 9.59 | 10.00 | 3 | ||
Ktová | 10.03 | 10.03 | |||
Borek pod Troskami | 10.06 | 10.06 | |||
Hrubá Skála | 10.09 | 10.10 | 2 | ||
Karlovice-Sedmihorky | 10.13 | 10.13 | |||
Turnov město | 10.17 | 10.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci