Os 5406 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 9.25 | 4 | |||
Nová Paka | 7.07 | 3 | |||
Nová Paka město | 7.08 | 7.09 | |||
Stará Paka | 7.13 | 7.30 | |||
Bělá u Staré Paky | 7.35 | 7.35 | |||
Libštát | 7.39 | 7.39 | |||
Košťálov | 7.42 | 7.43 | 3 | ||
Nedvězí | 7.47 | 7.47 | |||
Semily | 7.51 | 7.59 | 2 | ||
Železný Brod | 8.05 | 8.06 | 2 | ||
Líšný | 8.11 | ||||
Malá Skála | 8.14 | 8.15 | 3 | ||
Dolánky | 8.21 | ||||
Turnov | 8.25 | 8.40 | 1/1 | ||
Doubí u Turnova | 8.45 | 8.45 | |||
Sychrov | 8.49 | 8.49 | 3 | ||
Sedlejovice | 8.51 | ||||
Hodkovice nad Mohelkou | 8.56 | 8.58 | 2 | ||
Rychnov u Jablonce nad Nisou | 9.04 | 9.05 | 2 | ||
Rádlo | 9.10 | 9.10 | |||
Jeřmanice | 9.13 | 9.13 | 3 | ||
Pilínkov | 9.19 | 9.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci