Ex 527 „Mojmír“ | |
Řazení vlaku: 151 + Apee141 + 5xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Luhačovice | 9.42 | 1 | |||
Praha hlavní nádraží | 5.11 | 4 | |||
Praha-Libeň | 5.20 | 5.21 | 3 | ||
Kolín | 5.55 | 5.57 | 2 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 6.19 | 6.26 | 4 | ||
Česká Třebová | 7.04 | 7.05 | 2 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 7.51 | 7.54 | |||
Přerov | 8.09 | 8.15 | 1 | ||
Hulín | 8.26 | 8.28 | 1/2 | ||
Otrokovice | 8.36 | 8.39 | 2/4 | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 8.49 | 8.59 | 1/2 | ||
Uherské Hradiště | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Uherský Brod | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Újezdec u Luhačovic | 9.28 | 9.29 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci