Os 5231 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 16.25 | 1A | |||
Chlumec nad Cidlinou | 15.47 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 15.51 | 15.51 | |||
Káranice | 15.56 | 15.57 | 3 | ||
Kratonohy | 16.01 | 16.01 | |||
Dobřenice | 16.04 | 16.05 | |||
Lhota pod Libčany | 16.09 | 16.09 | |||
Praskačka | 16.12 | 16.16 | |||
Hradec Králové-Kukleny | 16.22 | 16.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci