IC 517 „SC PENDOLINO“ | |
Řazení vlaku: 681-Ampz + 081-Ampz + 683-BRmpz + 084-Bmpz + 684-Bmpz + 082-Bmpz + 682-Bmpz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bohumín | 23.39 | 2 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.26 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 21.22 | 21.23 | 4 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 22.33 | 22.34 | |||
Ostrava-Svinov | 23.22 | 23.24 | 3 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 23.30 | 23.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci