Os 5148 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 20.39 | 2/4 | |||
Týniště nad Orlicí | 19.40 | 3 | |||
Bolehošť | 19.48 | 19.49 | 3 | ||
Očelice | 19.52 | 19.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 19.57 | 20.01 | 2 | ||
Pohoří | 20.03 | 20.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 20.07 | 20.07 | |||
Bohuslavice nad Metují | 20.11 | 20.11 | 1 | ||
Černčice | 20.13 | 20.14 | |||
Nové Město nad Metují | 20.18 | 20.21 | 1 | ||
Václavice | 20.26 | 20.32 | 2 | ||
Náchod zastávka | 20.36 | 20.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci