Os 5142 | |
Řazení vlaku: 854 + Btn755/Bdtn756 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 12.39 | 1 | |||
Týniště nad Orlicí | 11.40 | 3 | |||
Bolehošť | 11.48 | 11.49 | 3 | ||
Očelice | 11.52 | 11.52 | |||
Opočno pod Orlickými horami | 11.57 | 12.01 | 2 | ||
Pohoří | 12.03 | 12.03 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | 12.07 | 12.07 | |||
Bohuslavice nad Metují | 12.11 | 12.11 | 1 | ||
Černčice | 12.13 | 12.14 | |||
Nové Město nad Metují | 12.18 | 12.21 | 1 | ||
Václavice | 12.26 | 12.32 | 1 | ||
Náchod zastávka | 12.36 | 12.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci