Os 5062 | |
Řazení vlaku: 163 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 20.21 | 3 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 19.39 | 3 | |||
Valy u Přelouče | 19.46 | 19.47 | |||
Přelouč | 19.50 | 19.51 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 19.54 | 19.54 | |||
Řečany nad Labem | 19.57 | 19.58 | 1/2 | ||
Chvaletice | 20.01 | 20.02 | |||
Kojice | 20.04 | 20.04 | |||
Týnec nad Labem | 20.07 | 20.08 | |||
Záboří nad Labem | 20.10 | 20.10 | 2 | ||
Starý Kolín | 20.14 | 20.14 | |||
Kolín dílny | 20.18 | 20.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci