Os 5055 | |
Řazení vlaku: 810 + Btax780 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Choceň | 23.27 | 1 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 22.42 | 2 | |||
Pardubice-Pardubičky | 22.45 | 22.45 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 22.48 | 22.48 | |||
Kostěnice | 22.54 | 22.54 | 2 | ||
Moravany | 22.58 | 23.03 | 1/1 | ||
Uhersko | 23.08 | 23.09 | 1 | ||
Sedlíšťka | 23.12 | 23.12 | |||
Zámrsk | 23.16 | 23.17 | 1/2 | ||
Dobříkov u Chocně | 23.19 | 23.19 | |||
Sruby | 23.22 | 23.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2010 platí od 13.12.2009 do 11.12.2010.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci